„PD Invest" (wcześniej Perito development) jest firmą działającą w branży  remontowo-dekoracyjnej. Firma powstała w  1999r. i realizujemy zlecenia w całej Polsce.  Od początku istnienia firmy  sukcesywnie rozszerzamy zakres i obszar swojej działalności. Do 2007 roku swoją ofertę kierowaliśmy przede wszystkim do Klientów z Warszawy i okolic. Obecnie oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju ze szczególnym ukierunkowaniem na Polskę centralną 
   Firma posiada w swojej ofercie:

-wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych 

-kompleksowe wykonawstwo  wnętrz,

-wykonawstwo pomiarów elektrycznych

-wykonawstwo instalacji hydraulicznych

-klimatyzacje i wentylacje, a także stolarkę.
   Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom Inwestorów współpracujemy z wieloma firmami z branży budowlanej i pokrewnych co daje nam możliwość poprowadzenia inwestycji od początku do końca. Umożliwiamy również realizację prac z użyciem własnych materiałów budowlanych, artykułów sanitarnych oraz sprzętu AGD niezbędnych dla danej inwestycji. 
Poza wykonawstwem, świadczymy również usługi z zakresu doradztwa technologicznego, nadzoru i koordynacji  inwestycji, projektowania oraz kosztorysowania  według norm KNR.
   Nasi pracownicy posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży  i zawsze chętnie służą Klientom swoją wiedzą, praktyczną radą oraz wsparciem technicznym. Nasi dostawcy to czołowi producenci na polskim rynku.
  Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy głęboko przekonani, że wspólne wyzwania pozwolą zarówno Państwu, jak i nam poszerzać horyzonty, budować i rozwijać nasze doświadczenia oraz czerpać korzyści ze współpracy.

 

 

 

 

 

 

   O NAS

remonty warszawa,

Oferta w PDF

Remonty,Wykończenia wnętrz, Instalacje, Projekty, liftingi, banki, biura, domy, hydraulika, elektryka, klimatyzacja, nadzór, kosztorysy, 

KONTAKT:

 

GSM. (+48) 792-363-493

          

 mail: filey.spzoo@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Filey Sp. z o.o.

ul.Fasolowa 13 lok. U2

02-482 Warszawa

NIP. 5252672262